Všestranný Modulárny Udržateľný
Vydajte sa s nami na cestu za novou definíciou moderného bývania
 

Chcete prispieť k ekologickejšiemu svetu?

Vybudujte si udržateľnú budúcnosť s naším modulárnym domom z CLT panelov

UŠETRITE ČAS

Väčšina stavebných prvkov je vyrobená vopred a pripravená mimo staveniska. To znamená, že montáž modulárnych domov z CLT panelov je v porovnaní s tradičnými stavebnými metódami hotová za 6-8 týždňov.

UŠETRITE PENIAZE

Naše domy z CLT panelov majú pozoruhodnú energetickú účinnosť, minimalizujú prenos tepla a vedú k nižšej spotrebe energie. Tým sa výrazne znižujú náklady na bývanie.

UŠETRITE MIESTO

Minimalizujte priestor potrebný na stavbu. Tieto inovatívne domy ponúkajú minimálne nároky na priestor a zároveň poskytujú dostatok obytného priestoru a funkčnosti. Presné plánovanie a prispôsobenie zaisťuje efektívne využitie každého štvorcového centimetra.

CHRÁŇTE PLANÉTU

CLT okrem schopnosti ukladať oxid uhličitý účinne zachytáva uhlík počas výstavby, čím zabraňuje jeho uvoľňovaniu do atmosféry. Každý náš modulárny dom tak predstavuje významný príspevok k zmierneniu klimatických zmien.


Bezproblémové sťahovanie

Naše domy sú plne vybavené inštalovanými kuchyňami a kúpeľňami, takže máte k dispozícii všetko, čo potrebujete, aby ste sa mohli zabývať a začať si užívať ideálny životný štýl od prvého dňa. Môžete sa bez námahy nasťahovať a začať žiť svoj vysnívaný život bez akýchkoľvek prieťahov alebo dodatočných inštalácií. Prispôsobte si zostávajúce obytné priestory vlastným nábytkom, aby ste ukázali svoj osobitý štýl a osobnosť.

Pozoruhodná bilancia viac ako 45 úspešne dokončených výnimočných projektov!

VMS houses HAVEN mini 3D model front view

HAVEN MINI

Tento inovatívny dizajn plynule spája kuchyňu, spálňu a obývaciu izbu do jedného otvoreného štúdia. Toto kompaktné obydlie ponúka vďaka svojmu šikovnému usporiadaniu všestranný a elegantný priestor na varenie, relaxáciu aj odpočinok, a to všetko na dosah ruky.

Celková zastavaná plocha: 24.8 m2

Terasa: 29.2 m2

Celková plocha: 54.0 m2

VMS houses modular house HAVEN

HAVEN

Objavte nádherný modulárny dom s jednou spálňou a otvoreným pôdorysom, ktorý hladko spája modernú kuchyňu a príjemnú obývaciu izbu. Tento kompaktný, ale očarujúci príbytok, zaliaty prirodzeným svetlom, ponúka útulné útočisko a všestranný priestor na relaxáciu a zábavu.

Celková zastavaná plocha: 48.0 m2

Terasa: 45.4 m2

Celková plocha: 93.4 m2

VMS houses modular house HAVEN L80

HAVEN L

Náš pôdorys HAVEN L sa môže pochváliť otvoreným usporiadaním, ktoré maximalizuje prirodzené svetlo a vytvára príjemnú atmosféru. Priestranný obývací a jedálenský priestor plynule prechádza do dobre vybavenej kuchyne, zatiaľ čo útulná spálňa a prístupná kúpeľňa uprednostňujú jednoduché používanie a bezpečnosť.

HAVEN L-medium: 64.0 m2

HAVEN L-small: 60.4 m2

Ďalšie podrobnosti o rozmeroch nájdete v pôdoryse v sekcii „zistiť viac“.

VMS houses 3D model HAVEN XL front view

HAVEN XL

Toto väčšie obydlie sa môže pochváliť pohodlnou spálňou s manželskou posteľou a ďalšou miestnosťou, ktorú je možné premeniť buď na ďalšiu spálňu, alebo na efektívnu kanceláriu/úložný priestor, ktorý ponúka dostatok priestoru na odpočinok a regeneráciu. Otvorený pôdorys plynule prepája obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň a vytvára tak harmonické centrum pre odpočinok a zábavu.

Celková zastavaná plocha: 95.2 m2

Terasa: 42.9 m2

Celková plocha: 138.1 m2

VMS houses GLAMPING modular home model

GLAMPING

Tento dom CLT Glamping kladie dôraz na funkčnosť a štýl a je útočiskom pre odpočinok a omladenie. Či už chcete uniknúť do prírody, alebo hľadáte produktívne pracovné miesto ďaleko od mesta, toto moderné útočisko ponúka ideálne prostredie na oddych a zblíženie s okolím.

Celková zastavaná plocha: 37.4 m2

Objednajte si teraz a nasťahujte sa po 6-8 týždňoch!

PROCES NÁKUPU A DODANIA MODULÁRNYCH DOMOV

VMS houses process of purchase

Prečo stavať s nami?

KVALITNÉ REMESELNÉ SPRACOVANIE

Náš skúsený tím poskytuje výnimočné spracovanie, ktoré zaisťuje dlhodobú integritu a odolnosť konštrukcie.

OSVEDČENÉ VÝSLEDKY

Naša história úspešných projektov a spokojných zákazníkov dokazuje naše odhodlanie poskytovať výnimočné riešenia bývania.

DLHODOBÉ INVESTÍCIE

VMS houses sa zameriavajú na kvalitu, udržateľnosť a nadčasový dizajn, ktoré prispievajú k trvalej hodnote a príťažlivosti každej nehnuteľnosti.

INOVATÍVNY DIZAJN

VMS houses kombinujú najmodernejšie technológie s modernou estetikou a vytvárajú tak všestranné a atraktívne obytné priestory.

VMS houses je viac než len stavebná spoločnosť – je to hnutie, ktoré sa snaží inšpirovať novú generáciu majiteľov domov k udržateľnej budúcnosti. Výberom VMS Houses investujete nielen do krásne spracovaného, prispôsobiteľného obytného priestoru, ale tiež sa postavíte na stranu životného prostredia a prispejete k ekologickejšiemu a udržateľnejšiemu svetu.