Všestranný Modulární Udržitelný
Vydejte se s námi na cestu za novou definicí moderního bydlení
 

Chcete přispět k ekologičtějšímu světu?

Vybudujte si udržitelnou budoucnost s naším modulárním domem z CLT panelů

UŠETŘETE ČAS

Většina stavebních prvků je vyrobena předem a připravena mimo staveniště. To znamená, že montáž modulárních domů z CLT panelů je ve srovnání s tradičními stavebními metodami hotová za 6-8 týdnů.

UŠETŘETE PENÍZE

Naše domy z CLT panelů mají pozoruhodnou energetickou účinnost, minimalizují přenos tepla a vedou k nižší spotřebě energie. Tím se výrazně snižují náklady na bydlení.

UŠETŘETE MÍSTO

Minimalizujte prostor potřebný pro stavbu. Tyto inovativní domy nabízejí minimální nároky na prostor a zároveň poskytují dostatek obytného prostoru a funkčnosti. Přesné plánování a přizpůsobení zajišťuje efektivní využití každého čtverečního centimetru.

CHRAŇTE PLANETU

CLT kromě schopnosti ukládat oxid uhličitý účinně zachycuje uhlík během výstavby, čímž zabraňuje jeho uvolňování do atmosféry. Každý náš modulární dům tak představuje významný příspěvek ke zmírnění klimatických změn.


Bezproblémové stěhování

Naše domy jsou plně vybaveny instalovanými kuchyněmi a koupelnami, takže máte k dispozici vše, co potřebujete, abyste se mohli zabydlet a začít si užívat ideální životní styl od prvního dne. Můžete se bez námahy nastěhovat a začít žít svůj vysněný život bez jakýchkoli průtahů nebo dodatečných instalací.  Přizpůsobte si zbývající obytné prostory vlastním nábytkem, abyste ukázali svůj osobitý styl a osobnost.

Pozoruhodná bilance více než 45 úspěšně dokončených výjimečných projektů!

VMS houses HAVEN mini 3D model front view

HAVEN MINI

Tento inovativní design plynule spojuje kuchyň, ložnici a obývací pokoj do jednoho otevřeného studia. Toto kompaktní obydlí nabízí díky svému chytrému uspořádání všestranný a elegantní prostor pro vaření, relaxaci i odpočinek, a to vše na dosah ruky.

Celková zastavěná plocha: 24.8 m2

Terasa: 29.2 m2

Celková plocha: 54.0 m2

VMS houses modular house HAVEN

HAVEN

Objevte nádherný modulární dům s jednou ložnicí a otevřeným půdorysem, který hladce spojuje moderní kuchyň a příjemný obývací pokoj. Tento kompaktní, ale okouzlující příbytek, zalitý přirozeným světlem, nabízí útulné útočiště a všestranný prostor pro relaxaci a zábavu.

Celková zastavěná plocha: 48.0 m2

Terasa: 45.4 m2

Celková plocha: 93.4 m2

VMS houses modular house HAVEN L80

HAVEN L

Náš půdorys HAVEN L se může pochlubit otevřeným uspořádáním, které maximalizuje přirozené světlo a vytváří příjemnou atmosféru. Prostorný obývací a jídelní prostor plynule přechází do dobře vybavené kuchyně, zatímco útulná ložnice a přístupná koupelna upřednostňují snadné používání a bezpečnost.

HAVEN L-large: 80.4 m2

HAVEN L-medium: 64.0 m2

HAVEN L-small: 60.4 m2

Další podrobnosti o rozměrech najdete v půdorysu v sekci „zjistit více“.

VMS houses 3D model HAVEN XL front view

HAVEN XL

Toto větší obydlí se může pochlubit pohodlnou ložnicí s manželskou postelí a další místností, kterou lze přeměnit buď na další ložnici, nebo na efektivní kancelář/úložný prostor, který nabízí dostatek prostoru pro odpočinek a regeneraci. Otevřený půdorys plynule propojuje obývací pokoj, kuchyň a jídelnu a vytváří tak harmonické centrum pro odpočinek a zábavu.

Celková zastavěná plocha: 95.2 m2

Terasa: 42.9 m2

Celková plocha: 138.1 m2

VMS houses GLAMPING modular home model

GLAMPING

Tento dům CLT Glamping klade důraz na funkčnost a styl a je útočištěm pro odpočinek a omlazení. Ať už chcete uniknout do přírody, nebo hledáte produktivní pracovní místo daleko od města, toto moderní útočiště nabízí ideální prostředí pro odpočinek a sblížení s okolím.

Celková zastavěná plocha: 37.4 m2

Objednejte si nyní a nastěhujte se po 6-8 týdnech!

PROCES NÁKUPU A DODÁNÍ MODULÁRNÍCH DOMŮ

VMS houses process of purchase

Proč stavět s námi?

KVALITNÍ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Náš zkušený tým poskytuje výjimečné zpracování, které zajišťuje dlouhodobou integritu a odolnost konstrukce

OSVĚDČENÉ VÝSLEDKY

Naše historie úspěšných projektů a spokojených zákazníků dokazuje naše odhodlání poskytovat výjimečná řešení bydlení.

DLOUHODOBÉ INVESTICE

VMS houses se zaměřují na kvalitu, udržitelnost a nadčasový design, které přispívají k trvalé hodnotě a přitažlivosti každé nemovitosti.

INOVATIVNÍ DESIGN

VMS houses kombinují nejmodernější technologie s moderní estetikou a vytvářejí tak všestranné a atraktivní obytné prostory

VMS houses je víc než jen stavební společnost – je to hnutí, které se snaží inspirovat novou generaci majitelů domů k udržitelné budoucnosti. Výběrem VMS Houses investujete nejen do krásně zpracovaného, přizpůsobitelného obytného prostoru, ale také se postavíte na stranu životního prostředí a přispějete k ekologičtějšímu a udržitelnějšímu světu.