Universāls, modulārs, ilgtspējīgs

VMS houses, kas ir akronīms no vārdiem versatile, modular, sustainable (daudzpusīgs, modulārs un ilgtspējīgs), ir revolucionārs būvniecības uzņēmums Latvijā,  kas specializējas videi draudzīgu, energoefektīvu un vizuāli iespaidīgu CLT paneļu māju būvniecībā.

Modularitāte ir VMS houses pamatelements inovatīvai būvniecībai.  Mūsu sistēma ļauj efektīvi uzstādīt komponentus, nodrošinot mājas īpašniekiem elastību, lai pielāgotos mainīgajām vajadzībām un apstākļiem.

Mūsu dizaina filozofijas pamatā ir daudzpusība. Mēs saprotam, ka katram cilvēkam ir individuālas vajadzības un vēlmes attiecībā uz savu dzīves telpu, un mūsu elastīgā pieeja ļauj mums radīt personalizētus risinājumus, kas atbilst visdažādākajām vēlmēm un dzīvesveidam. VMS houses nevainojami apvieno funkcionalitāti un meistarību, radot mājokļus, kas ir gan praktiski, gan vizuāli pievilcīgi.

Ilgtspēja ir mūsu darbības dzinējspēks. Mēs esam apņēmušies izmantot videi draudzīgus materiālus un metodes, kas veicina energoefektivitāti, atkritumu samazināšanu un veselīgāku dzīves vidi. Mūsu CLT paneļu mājas atspoguļo videi draudzīgas dzīves būtību, parādot, ka greznība, komforts un ilgtspēja var pastāvēt harmonijā.

Sazinies ar mums

Mēs novērtējam jūsu atsauksmes un ierosinājumus. Ja jums ir kādi jautājumi, nepieciešama palīdzība vai vēlaties apspriest potenciālo sadarbību, lūdzu, sazinieties ar mums.  Aizpildiet zemāk esošo kontaktformu, un mēs ar prieku atbildēsim uz jūsu ziņu pēc iespējas ātrāk.
Mūsu atrašanās vieta

THERMORY logo

Mēs esam THERMORY Group. Aizraujoties ar inovācijām, kvalitāti un ilgtspēju THERMORY Group turpina īstenot revolucionāru attīstību kokrūpniecības nozarē.  Koncentrējoties uz koksnes dabisko īpašību uzlabošanu, THERMORY Group izmanto modernākās tehnoloģijas un ilggadēju pieredzi, lai piedāvātu izcilus risinājumus. Kopā mēs iedvesmojam jaunu arhitektūras izcilības ēru, kurā skaistums, izturība un vides apziņa ir nevainojami apvienoti.

VMS Houses logo a thermory company

VMS Timber logo a thermory company

SAUNA logo a thermory company
VMS saunas logo


Auroom logo

siparila logo